آمار خوندن تخصص دندان پزشکی درامارات و ندارین؟

دوستان كسي ميدونه چطوري ميشه اجازه خوندن تخصص و كار تو دبي گرفت؟ چه امتحانايي رو بايد بديم؟

ارسال دیدگاه
بهترین پاسخ

تخصص دندانپزشکی در امارات و اطلاعات زیاد در موردش نیست ولی برای خود دندانپزشکی عمومی چرا اونجا راحت میشه خوند و کارم کرد بعدش

  • اعتبار مدرک دانشگاهی دبی در کشور‌های مثل آمریکا، انگلیس و کانادا بالاست.
  • حدودا ۸۰ درصد، جمعیت شهر دبی را خارجی‌ها تشکیل داده اند. و خوب هزینه می کنن
  • تدریس دروس در دانشگاه‌های دبی به زبان انگلیسی صورت می‌گیرد.
  • از مهم ترین و برجسته ترین کالج‌های دندانپزشکی در دبی می‌توان به کالج راس الخیمه(RAKCODS) اشاره داشت. دانشکده علوم دندانپزشکی راس الخیمه که به اختصارRAK گفته می‌شود، درمقطع کارشناسی ارشد دوره های جراحی دندانپزشکی را برگزار می کند .
  • یک دانشجو برای تحصیل دندانپزشکی در دبی باید یک دوره‌ی ۶ ساله تحصیلی را بگذراند، در این دوره تقریبا و وابسته به تخصص ۱۷ درس تخصصی، پایه و عمومی وجود دارد.
  • امکان تحصیل در کارشناسی ارشد و رشته ‌های جراحی دندان برای اخذ تخصص با توجه به گذراندن دوره‌های کارشناسی با نمره قبولی برای دانشجویان در صورت تایید مدرکشان توسط وزارت علوم ایالات متحده عربی امکان پذیر است.
  • مدارک مورد نیاز برای پذیرش در رشته دندانپزشکی دانشگاه‌های دبی :

در کنار تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در دانشگاه‌های دندانپزشکی دبی، داشتن مدارکی مانند، معادل سازی مدرک پایان دوره تحصیلی با مراکز علمی کشور امارات. (نمره نباید کمتر از B یا ۸۰ درصد باشد). اولویت با دانشجویانی است که نمره ای بالاتر در دروس زیست شناسی، فیزیک و شیمی داشته باشند. آزمون سطح مهارت زبان (نمره تافل ۵۰۰ یا بالاتر، یا معادل آن)، مصاحبه فردی و گواهی سلامت الزامی است.

  • بهترین مراکز آموزشی دبی

دانشگاه‌های علوم پزشکی خلیج، دانشگاه علوم پزشکی و سلامت رأس الخیمه، کالج سلطنتی جراحان ایرلند – دبی، دانشکده پزشکی سلامت عمومی هاروارد – دبی، کالج پزشکی دبی،دانشکده دندانپزشکی دبی (موسسه دانشگاه بوستون)،کالج داروسازی دبی از دسته دانشگاه‌های عالی رتبه دبی می‌باشند.

  •  هزینه تحصیل دندانپزشکی در دبی:

مدت زمان تحصیل در رشته‌ی دندانپزشکی دبی حدودا ۶ سال در نظر گرفته شده است، هزینه ۴۰ هزار دلار در سال برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در دبی لازم می‌باشد.

آشنا پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۴/۰۱.
ارسال دیدگاه

سلام
متأسفانه  دبی مورد تایید نیست.

کارشناس پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۳/۳۰.
ارسال دیدگاه

امارتم میشه مگه دندانپزشکی خوند؟ مورد تایید هست؟ هزینه هاش چطورن؟
شرایط سنی هم داره؟

دکتر پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۳/۳۰.
ارسال دیدگاه

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید