RE: درصد سهمیه های مختلف در پذیرش آزمون دستیاری

سلام

اطلاعاتی در مورد میزان سهمیه های مختلف در امتحان دستیاری و قوانین حاکم برای برخورداری از این سهمیه ها رو ممنونم میشم توضیحاتی راجبش بدین

kimia تازه وارد پرسیده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ در آزمون دستیاری.
ارسال دیدگاه
3 پاسخ ها

نیروهای مسلح خودشون سهمیه جدا و سیستم مازاد دارن طبق قانون زیر:

سهمیه بورسیه نیروهای مسلح

پذیرش کادر ثابت نیروهای مسلح با استفاده از سهمیه مازاد دو و نیم درصد نیروهای مسلح از میان دارندگان شرایط صورت می گیرد. تایید نهایی افراد واجد شرایط استفاده از این بورسیه به وسیله استعلام از ارگان های مربوطه (سپاه ، ارتش و نیروی انتظامی) صورت می گیرد و دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد. لازم به ذکر است که بورسیه نیروهای مسلح صرفا به افراد تایید شده توسط این ارگان ها تعلق می گیرد.

سهمیه بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

کلیه داوطلبان آزمون پذیرش دستیار تخصصی به غیر از تمامی مستخدمین رسمی و پیمانی وزارت خانه ها ، نهادها و سازمان ها و نیز کادر ثابت نیروهای مسلح ، در صورت تمایل می توانند علاقمندی خود را به پذیرش به عنوان بورسیه سپاه پاسداران ، در فرم ثبت نام اینترنتی اعلام نمایند. داوطلبان در صورت علاقمندی به استفاده از این بورسیه می بایست در زمان مشخص به سایت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) مراجعه نمایند و اطلاعات لازم را در سایت این دانشگاه نیز وارد نمایند. پذیرش به عنوان بورسیه در این دانشگاه دارای محدودیت در ظرفیت و جنسیت می باشد و پذیرش نهایی نیز وابسته به تایید مسئولین ذیربط در این نهاد می باشد.

تازه وارد پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۵.
ارسال دیدگاه

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید